Možno patríte medzi tých šťastlivcov, ktorým sa nápady na vianočné darčeky len tak sypú z rukáva. A možno nie. Kým pre jednu skupinu ľudí je nákup darčekov ohromná zábava, pre druhú môže byť otravnou nočnou morou.

Bez ohľadu na to, kde ste sa našli vy, veríme, že vám naše tipy pomôžu nájsť váš perfektný darček.

Bez stresu a priamo z pohodlia vášho domova.

TOP 3 najobľúbenejšie vianočné darčeky pre celú rodinu:

  1. Najobľúbenejším darčekom našich zákazníkov sú aroma difúzer Petaldarčeková sada aróma difúzer a esenciálnym olejom Wild Orange. Aróma difúzer rozptýli esenciálny olej v miestnosti pre jeho lepšie terapeutické pôsobenie a zároň čistí a zvlhčí vzduch.
  2. Trio esenciálnych olejov Levanduľa, Citrón a Mäta je ideálny prvý krok na vašej ceste k objavovaniu esenciálnych olejov doTERRA. Tieto oleje sú univerzálne na použitie či už pre aromaterapiu, masážne, či pre vnútorné užívanie.
  3. Esenciálny olej Levanduľa je najobľúbenejším olejom pre svoje relaxačnú a upokojujúcu kvetinovú vôňu. Vyskúšajte vo forme esenciálneho oleja alebo už namiešané pre masážne použitie vo verzii Lavender Touch.

Pre zdravie celej rodiny vyskúšajte produkty so zmesou esenciálnych olejov doTERRA OnGuard:

S touto zmesou na podporu imunity potešíte mamu, dospelé deti, ale aj seba.

Účinné korenisté oleje zo škoriceklinčeka bojujú proti vírusom a baktériám, eukalyptus uľavuje pri infekciách dýchacích ciest a esenciálny olej z Divokého pomaranča napomáha posilniť imunitu a dodáva zmesi krásnu citrusovú vôňu.

Pre prevenciu použite olej, touch (roll-on) alebo guličky. Pre zdravie úst odporúčame zubnú pastuústnu vodu

Všetky produkty pre vašu imunitu a zdravie nájdete tu: https://dadoma.sk/kategoria-produktu/doterra-on-guard/

Akcia Imunita pre Zdravie November doTERRA OnGuard Doprava zdarma Dadoma.sk
Sada so zmesou esenciálnych olejov doTERRA OnGuard

Vianočné darčeky pre ŇU:

Úprimne, ktorá dáma sa nepoteší krásnej vôni? A čo tak vyskúšať prírodnú a podmanivú vôňu esenciálnych olejov? A navyše vďaka prírodnému zloženiu neobsahuje žiadne toxické látky ako bežné parfémy z drogérie.

  • Keď hľadáte luxusný darček, tak je Exkluzívna kolekcia vzácnych kvetín dōTERRA pravý darček pre výnimočnú ženu
  • Preferujete zmyselnú kvetinovú vôňu? Vyskúšajte darovať Whisper. Táto zmes olejov posilní vyžarovanie krásy, ženskosti a pôvabu ????
  • A nakoniec niečo pre športovkyne – Sada jogových olejov posunie jej jógovú prax na vyšší level. Samozrejme, oleje využijete aj pri iných športoch.

Vianočné darčeky pre DETI:

Vedeli ste, že existujú aj zmesi esenciálnych olejov vytvorené s ohľadom na citlivé detské telíčka a dušičky?

Detská sada esenciálnych olejov doTERRA prelieči všetky detské boliestky. Navyše je dodávaná v praktickej taške a s príveskom na každý olej pre jednoduché používanie.

Keď hľadáte oleje na konkrétne trápenie, môžete si zo sady vybrať, to čo potrebujete: napríklad Tamer pre boľavé brušká, Calmer pre ľahšie zaspávanie a Stronger pre silné zdravie.

V Dadoma.sk chceme aby vaše prípravy na najkrajšie sviatky v roku boli čo najviac bez starostí, preto máte dopravu na všetko zadarmo.

Veríme, že tento rok sa vám podarí nájsť TEN správny darček a ak aj nie, aj tak vám to vyšlo, lebo:

TEN NAJKRAJŠÍ DARČEK STE VY!

Prajeme vám krásne a voňavé Vianoce.

Zdroj: doterra.com